MHCO promofilm
Het sportterrein van MHCO:

Hoofdsponsors
Info over Irene Hendriks veld
Agenda
1-3 
Oefenwedstrijd H1 -
3-3 
Coachavond E8tallen
4-3 
Coachavond F en E6
11-3 
ITC uitreiking
24-4 
Schooltoernooi groep
20-6 
Slotdag jongste jeug
Hele agenda
Handige links
Vandaag jarig
Suus Alberts
Hannelore Kassenberg
Suzan Leideritz
Statistieken
vrijdag 28 februari 2020
Aantal leden (info) 884
Nu online 83
Leden met @ 99,5%
SMS Bereik (teams) 76,1%
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  J A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek JA1 5 13 4 1 0 17 6 0
2 Westerduiven JA1 5 9 3 0 2 11 9 0
3 Druten JA1 5 8 2 2 1 21 14 0
4 Zutphen JA1 5 8 2 2 1 11 8 0
5 Wijchen JA1 5 7 2 1 2 9 14 0
6 Union JA2 5 6 1 3 1 8 10 0
7 Doetinchem JA1 5 2 0 2 3 7 16 0
8 Ares JA1 5 1 0 1 4 6 13 0
  1e klasse 
  J A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen JA2 5 13 4 1 0 18 3 0
2 Epe JA1 5 12 4 0 1 26 7 0
3 QZ JA1 5 12 4 0 1 21 8 0
4 Arnhem JA2 4 7 2 1 1 13 6 0
5 Apeldoorn JA2 5 6 2 0 3 13 14 0
6 Wijchen JA2 4 3 1 0 3 9 18 0
7 Oosterbeek JA2 5 3 1 0 4 13 27 0
8 Ares JA2 5 0 0 0 5 7 37 0
  3e klasse 
  J B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tilburg JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterbeek JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tegelen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Landelijke Subtopklasse 
  J B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oosterbeek JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Overbetuwe JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  J C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groningen JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Leusden JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maarssen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  IDC C 
  J C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Meppel JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  J C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbetuwe JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wijchen JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  J D1  
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ede JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijmegen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oosterbeek JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 PW JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Twente JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Union JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Upward JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wageningen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwolle JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  J D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gorssel/Epse JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mezen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 PW JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  J D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Beuningen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 QZ JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JA1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ede JA1 8 24 8 0 0 65 8 0
2 Doetinchem JA1 8 15 5 0 3 27 25 0
3 Ares JA1 7 12 4 0 3 22 19 0
4 PW JAB1C 8 10 3 1 4 34 31 0
5 Oosterbeek JA1 7 7 2 1 4 24 35 0
6 Steenwijk JA1 8 0 0 0 8 11 65 0
  Sub-topklasse 
  JA2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer JA2 10 27 9 0 1 55 11 0
2 Zevenaar JA1 10 21 7 0 3 36 20 0
3 Nijmegen JA2 10 18 6 0 4 26 24 0
4 QZ JA1 10 11 3 2 5 23 26 0
5 Bemmel JA2 10 8 2 2 6 13 29 0
6 Oosterbeek JA2 10 2 0 2 8 9 52 0
  2e klasse 
  JB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen JB1 8 24 8 0 0 65 9 0
2 Deventer JB1 8 15 5 0 3 42 29 0
3 Union JB1 8 12 4 0 4 21 38 0
4 Upward JB1 8 6 2 0 6 21 42 0
5 Oosterbeek JB1 8 3 1 0 7 14 45 0
  Topklasse 
  JB2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Beuningen JB11C 10 28 9 1 0 49 10 0
2 Bemmel JB1 10 20 6 2 2 46 21 0
3 HCM JB2 10 15 5 0 5 28 30 0
4 Overbetuwe JB2 10 10 3 1 6 22 25 0
5 Union JB3 10 7 1 4 5 14 37 0
6 Oosterbeek JB2 10 5 1 2 7 17 53 0
  2e klasse 
  JC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer JC1 8 24 8 0 0 96 16 0
2 Apeldoorn JC1 8 15 5 0 3 48 30 0
3 Union JC1 8 15 5 0 3 39 38 0
4 Oosterbeek JC1 8 3 1 0 7 11 58 0
5 Bully JC1 8 3 1 0 7 21 73 0
  Topklasse 
  JC2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JC1 10 30 10 0 0 44 15 0
2 Apeldoorn JC3 10 21 7 0 3 46 38 0
3 Upward JC12C 10 18 6 0 4 33 27 0
4 Oosterbeek JC2 10 12 4 0 6 30 36 0
5 Ede JC2 10 6 2 0 8 22 46 0
6 Wageningen JC1 10 3 1 0 9 26 39 0
  1e klasse 
  JC3 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union JC2 12 32 10 2 0 45 11 0
2 Arnhem JC2 12 30 10 0 2 59 16 0
3 Nijmegen JC4 12 17 5 2 5 32 38 0
4 Wageningen JC2 12 15 4 3 5 25 33 0
5 Upward JC2 12 12 3 3 6 39 41 0
6 Oosterbeek JC3 12 10 3 1 8 26 39 0
7 HCM JC2 12 4 1 1 10 11 59 0
  2e klasse 
  JD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JD1 10 24 8 0 2 51 20 0
2 Wageningen JD1 10 24 8 0 2 36 15 0
3 Union JD1 10 21 7 0 3 54 33 0
4 Oosterbeek JD1 10 14 4 2 4 23 27 0
5 Upward JD1 10 8 2 2 6 23 48 0
6 Nijmegen JD1 12 7 2 1 9 30 47 0
7 Ede JD2 10 7 2 1 7 20 47 0
  1e klasse 
  JD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM JD1 12 34 11 1 0 73 22 0
2 Oosterbeek JD2 12 23 7 2 3 41 33 0
3 Kromhouters JD1 12 16 5 1 6 37 37 0
4 Upward JD3 12 14 4 2 6 32 39 0
5 Westerduiven JD1 12 0 0 0 12 17 69 0
  2e klasse 
  JD3 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen JD2 10 30 10 0 0 97 15 0
2 Doetinchem JD1 10 24 8 0 2 75 17 0
3 Ede JD3 9 15 5 0 4 42 32 0
4 Oosterbeek JD3 10 10 3 1 6 25 51 0
5 Upward JD4 10 4 1 1 8 15 91 0
6 HCM JD2 9 3 1 0 8 10 58 0
  3e klasse 
  M A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MA1 4 8 2 2 0 9 3 0
2 Venlo MA1 4 8 2 2 0 10 6 0
3 Weert MA1 4 7 2 1 1 8 7 0
4 Goirle MA1 4 5 1 2 1 9 7 0
5 MEP MA1 4 5 1 2 1 8 9 0
6 Oosterbeek MA1 4 4 1 1 2 11 11 0
7 Bemmel MA1 4 3 1 0 3 5 11 0
8 Geldrop MA1 4 2 0 2 2 7 13 0
  Landelijke Subtopklasse 
  M A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MA2 5 12 4 0 1 8 3 0
2 Bemmel MA2 4 9 3 0 1 12 4 0
3 Kromhouters MA2 4 8 2 2 0 8 6 0
4 Ede MA2 5 7 2 1 2 7 7 0
5 Wijchen MA1 5 6 1 3 1 8 9 0
6 Kromhouters MA3 5 5 1 2 2 5 6 0
7 Oosterbeek MA2 5 3 1 0 4 9 18 0
8 Nijmegen MA4 5 2 0 2 3 6 10 0
  2e klasse 
  M A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek MA3 5 12 5 0 0 15 2 3
2 Nijmegen MA6 4 12 4 0 0 18 2 0
3 Upward MA4 5 10 3 1 1 14 2 0
4 Wijchen MA2 4 6 2 0 2 7 8 0
5 Ares MA3 5 4 1 1 3 8 9 0
6 HCM MA3 4 3 1 0 3 4 10 0
7 Dieren MA2 5 3 1 0 4 4 12 0
8 Druten MA3 4 0 0 0 4 4 29 0
  4e klasse 
  M A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 QZ MA2 4 12 4 0 0 12 1 0
2 Beuningen MA3 5 12 4 0 1 15 5 0
3 Gorssel/Epse MA1 3 6 2 0 1 8 1 0
4 Oosterbeek MA4 5 6 2 0 3 3 16 0
5 Upward MA3 4 4 1 1 2 9 8 0
6 Nijmegen MA7 4 4 1 1 2 3 6 0
7 Ede MA3 3 3 1 0 2 8 10 0
8 Bemmel MA5 4 0 0 0 4 0 11 0
  4e klasse 
  M B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCHN MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  M B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goor MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hattem MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twente MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  M B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ede MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbetuwe MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  M B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 QZ MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Union MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  M B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterbeek MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oude IJsselstreek MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Union MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  M C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Flevoland MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 PW MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twente MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Subtopklasse 
  M C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kromhouters MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Meppel MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  M C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbetuwe MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  M C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbetuwe MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  M C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bemmel MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ede MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCM MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijmegen MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oosterbeek MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 QZ MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Upward MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Westerduiven MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  M D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flevoland MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twente MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  M D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterbeek MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  M D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  M D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijmegen MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oosterbeek MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  M D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MD10 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbetuwe MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MA1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen MA1 8 22 7 1 0 55 11 0
2 Nijmegen MA1 8 19 6 1 1 67 12 0
3 Deventer MA1 8 12 4 0 4 23 26 0
4 Groningen MA1 8 6 2 0 6 15 53 0
5 Oosterbeek MA1 8 0 0 0 8 7 65 0
  Topklasse 
  MA2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem MA1 12 27 9 0 3 65 22 0
2 Beuningen MA12C 12 25 8 1 3 42 22 0
3 Oosterbeek MA2 12 25 8 1 3 35 24 0
4 Apeldoorn MA1 12 9 3 0 9 26 58 0
5 Westerduiven MA2 12 3 1 0 11 24 66 0
  2e klasse 
  MA4 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek MA4 8 19 6 1 1 27 24 0
2 Hardenberg MA11C 8 16 5 1 2 43 25 0
3 Dieren MA2 8 15 4 3 1 31 14 0
4 Deventer MA3 8 9 3 0 5 26 41 0
5 Apeldoorn MA3 8 5 1 2 5 15 27 0
6 HCHN MA2 8 4 1 1 6 15 26 0
  4e klasse 
  MB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ede MB1 10 30 10 0 0 59 22 0
2 Oosterbeek MB1 10 19 6 1 3 35 28 0
3 Apeldoorn MB2 10 15 5 0 5 33 30 0
4 Wageningen MB2 10 13 4 1 5 37 39 0
5 Zwolle MB3 10 11 3 2 5 25 36 0
6 Upward MB2 10 0 0 0 10 18 52 0
  Sub-topklasse 
  MB2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek MB2 8 19 6 1 1 24 14 0
2 Doetinchem MB1 8 17 5 2 1 29 15 0
3 Zevenaar MB1 8 12 3 3 2 20 14 0
4 Bemmel MB2 8 6 1 3 4 13 24 0
5 Arnhem MB12C 8 5 1 2 5 12 21 0
6 Ede MB2 8 5 0 5 3 11 21 0
  1e klasse 
  MB3 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ede MB3 10 24 8 0 2 46 25 0
2 HCM MB3 10 24 8 0 2 33 20 0
3 Oosterbeek MB3 10 21 7 0 3 42 23 0
4 Apeldoorn MB5 10 6 2 0 8 20 39 0
5 Upward MB5 10 0 0 0 10 14 48 0
  2e klasse 
  MB4 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen MB34C 10 30 10 0 0 84 8 0
2 Oosterbeek MB4 10 21 7 0 3 57 29 0
3 Arnhem MB3 10 16 5 1 4 39 40 0
4 Zevenaar MB2 10 15 5 0 5 35 31 0
5 Ede MB4 10 4 1 1 8 11 71 0
6 Westerduiven MB3 10 3 1 0 9 10 57 0
  3e klasse 
  MB5 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen MB3 8 24 8 0 0 97 1 0
2 Union MB5 8 18 6 0 2 35 27 0
3 Kromhouters MB3 8 15 5 0 3 27 21 0
4 Bemmel MB6 8 7 2 1 5 16 44 0
5 Oosterbeek MB5 8 4 1 1 6 8 33 0
6 HCM MB5 8 2 0 2 6 8 65 0
  3e klasse 
  MC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek MC1 10 24 8 0 2 44 12 0
2 QZ MC1 10 20 6 2 2 27 17 0
3 HCM MC1 10 16 5 1 4 21 26 0
4 Nijmegen MC2 10 11 3 2 5 19 19 0
5 Bemmel MC2 10 11 3 2 5 19 28 0
6 Wageningen MC2 10 4 1 1 8 14 42 0
  Sub-topklasse 
  MC2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lochem MC1 12 30 10 0 2 46 24 0
2 Zutphen MC2 12 25 8 1 3 32 20 0
3 Arnhem MC12C 12 24 8 0 4 48 25 0
4 Oosterbeek MC2 12 16 5 1 6 40 41 0
5 Westerduiven MC1 12 15 5 0 7 19 26 0
6 Zevenaar MC1 12 15 5 0 7 28 36 0
7 Doetinchem MC2 12 0 0 0 12 12 53 0
  1e klasse 
  MC3 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dieren MC1 10 25 8 1 1 63 18 0
2 Oosterbeek MC3 10 20 6 2 2 44 18 0
3 Ares MC5 10 18 6 0 4 34 20 0
4 Westerduiven MC2 10 13 4 1 5 31 30 0
5 Ede MC4 10 11 3 2 5 32 37 0
6 Mezen MC4 10 0 0 0 10 6 87 0
  3e klasse 
  MC4 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zevenaar MC2 10 25 8 1 1 45 14 0
2 Overbetuwe MC4 10 23 7 2 1 48 20 0
3 Oosterbeek MC4 10 17 5 2 3 36 20 0
4 Nijmegen MC6 10 11 3 2 5 24 37 0
5 Bemmel MC7 10 10 3 1 6 18 40 0
6 Kromhouters MC3 10 0 0 0 10 12 52 0
  3e klasse 
  MC5 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lochem MC3 10 24 7 3 0 48 26 0
2 Bemmel MC6 10 15 4 3 3 29 33 0
3 Overbetuwe MC5 10 13 4 1 5 29 33 0
4 Mezen MC5 10 13 4 1 5 30 38 0
5 Oosterbeek MC5 10 10 3 1 6 34 31 0
6 HCM MC5 10 9 2 3 5 35 44 0
  3e klasse 
  MD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek MD1 10 27 9 0 1 46 17 0
2 Druten MD1 10 23 7 2 1 46 23 0
3 Overbetuwe MD1 10 14 4 2 4 33 32 0
4 Beuningen MD1 10 12 3 3 4 43 35 0
5 Bemmel MD1 10 9 2 3 5 29 26 0
6 HCM MD3 10 0 0 0 10 7 71 0
  1e klasse 
  MD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen MD2 8 17 5 2 1 28 12 0
2 Oosterbeek MD2 8 16 5 1 2 22 14 0
3 Arnhem MD2 8 13 4 1 3 20 21 0
4 Doetinchem MD12C 8 11 3 2 3 20 17 0
5 Nijmegen MD4 8 10 3 1 4 11 16 0
6 Zevenaar MD2 8 1 0 1 7 14 35 0
  2e klasse 
  MD3 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MD3 10 24 8 0 2 44 19 0
2 HCM MD2 10 23 7 2 1 56 21 0
3 Oosterbeek MD3 10 16 4 4 2 42 26 0
4 Lochem MD3 10 13 4 1 5 30 31 0
5 Westerduiven MD4 10 6 2 0 8 25 55 0
6 Nijmegen MD7 10 4 1 1 8 12 57 0
  3e klasse 
  MD4 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerduiven MD3 10 25 8 1 1 33 15 0
2 Doetinchem MD5 10 19 6 1 3 29 18 0
3 Oosterbeek MD4 10 15 5 0 5 26 30 0
4 Zevenaar MD3 10 13 4 1 5 27 38 0
5 HCM MD7 10 12 4 0 6 24 24 0
6 Upward MD7 10 4 1 1 8 12 26 0
  4e klasse 
  MD5 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MD6 10 25 8 1 1 43 14 0
2 Arnhem MD5 10 22 7 1 2 33 20 0
3 Union MD6 10 21 7 0 3 46 25 0
4 Deventer MD6 12 18 6 0 6 38 40 0
5 Overbetuwe MD5 10 13 4 1 5 41 31 0
6 HCM MD6 10 6 2 0 8 19 50 0
7 Oosterbeek MD5 10 1 0 1 9 22 62 0
  4e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCHN D1 10 25 8 1 1 29 15 0
2 Zeewolde D1 10 24 8 0 2 56 17 0
3 Avanti D1 10 22 7 1 2 41 17 0
4 Drienerlo D1 10 22 7 1 2 31 13 0
5 Oosterbeek D1 10 17 5 2 3 50 28 0
6 Lelystad D1 10 15 5 0 5 24 18 0
7 Doetinchem D1 10 13 4 1 5 18 27 0
8 Eemvallei D1 10 12 3 3 4 22 24 0
9 Nijkerk D1 10 7 2 1 7 17 41 0
10 Lochem D1 10 3 1 0 9 16 49 0
11 Buitenhout D1 10 0 0 0 10 9 64 0
  4e klasse 
  Dames 1 ZH 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel D1 12 26 8 2 2 41 23 0
2 Oosterbeek D1 12 22 7 1 4 38 32 0
3 Westerduiven D1 12 20 6 2 4 40 40 0
4 Dieren D1 12 15 4 3 5 29 29 0
5 Drienerlo D1 12 2 0 2 10 18 42 0
  2e klasse 
  Dames Vet A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek DA 11 27 9 0 2 28 16 0
2 Almelo DA 10 21 6 3 1 32 13 0
3 Deventer DA 10 19 6 1 3 30 9 0
4 Union DA 11 19 6 1 4 26 26 0
5 Wageningen DA 10 17 5 2 3 16 20 0
6 Zwolle DA 9 16 5 1 3 32 16 0
7 Beuningen DA 10 16 5 1 4 28 24 0
8 Bemmel DA 10 11 3 2 5 23 27 0
9 Upward DA 11 11 3 2 6 16 28 0
10 QZ DA 10 8 2 2 6 10 22 0
11 PW DA 9 5 2 2 5 13 22 3
12 Kromhouters DA 11 1 0 1 10 10 41 0
  Veteranen hoofdklasse 
  Dames Vet B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward DB 10 30 10 0 0 48 3 0
2 Dieren DA 10 18 5 3 2 25 9 0
3 Wageningen DB 10 17 5 2 3 20 11 0
4 Upward DC 10 16 5 1 4 13 12 0
5 Apeldoorn DB 10 16 5 1 4 17 20 0
6 Overbetuwe DA 9 15 4 3 2 9 8 0
7 HCM DA 9 13 4 1 4 18 25 0
8 Nijmegen DA 10 12 3 3 4 11 16 0
9 Beuningen DB 10 10 3 1 6 9 19 0
10 Apeldoorn DA 10 9 2 3 5 12 22 0
11 Oosterbeek DB 10 9 2 3 5 8 19 0
12 Kromhouters DB 10 1 0 1 9 2 28 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem H1 11 33 11 0 0 66 22 0
2 HCM H1 11 26 8 2 1 36 19 0
3 Drienerlo H1 11 20 6 2 3 34 24 0
4 Ares H1 11 18 6 0 5 23 30 0
5 Civicum H1 11 18 5 3 3 40 25 0
6 Arnhem H1 11 16 5 1 5 27 33 0
7 Flevoland H1 11 16 4 4 3 25 21 0
8 Oosterbeek H1 11 15 4 3 4 36 30 0
9 Hondsrug H1 11 13 4 1 6 35 42 0
10 Dash H1 11 8 2 2 7 25 46 0
11 Zutphen H1 11 4 1 1 9 17 40 0
12 Steenwijk H1 11 1 0 1 10 15 47 0
  3e klasse 
  Jong Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Epe HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nunspeet HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ommen HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Veteranen A  
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn HA 9 23 7 2 0 23 7 0
2 Wageningen HA 10 21 6 3 1 28 10 0
3 Nijmegen HA 10 20 6 2 2 33 17 0
4 Upward HA 10 19 6 1 3 35 21 0
5 Arnhem HA 9 16 5 1 3 21 21 0
6 Oosterbeek HA 10 12 3 3 4 25 33 0
7 Doetinchem HA 10 11 3 2 5 25 29 0
8 Ares HA 10 7 2 1 7 16 34 0
9 Almelo HA 10 6 2 0 8 15 31 0
10 Kromhouters HA 10 4 1 1 8 13 31 0
  Veteranen hoofdklasse 
  Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen HB 10 28 9 1 0 46 14 0
2 Arnhem HD 10 24 8 0 2 33 8 0
3 Flevoland HA 11 19 6 1 4 22 27 0
4 Wageningen HB 10 18 5 3 2 24 17 0
5 Upward HC 10 15 4 3 3 19 13 0
6 Overbetuwe HA 10 15 4 3 3 20 24 0
7 Upward HD 10 11 3 2 5 10 16 0
8 Apeldoorn HC 10 11 3 2 5 11 25 0
9 Oosterbeek HB 10 9 2 3 5 15 20 0
10 HCM HB 10 9 2 3 5 9 14 0
11 Ede HA 10 6 1 3 6 8 20 0
12 Dieren HB 11 4 0 4 7 11 30 0
  Veteranen 1e klasse 
  Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek HLA 10 26 8 2 0 28 9 0
2 Upward HLA 10 24 8 0 2 33 9 0
3 Wageningen HLA 10 16 5 1 4 29 24 0
4 Bemmel HLA 10 14 4 2 4 27 18 0
5 Kromhouters HLA 10 14 4 2 4 16 25 0
6 Apeldoorn HLA 10 10 3 1 6 15 35 0
7 Union HLA 10 8 2 2 6 11 17 0
8 Upward HLB 10 2 0 2 8 7 29 0
  Veteranen L Hoofdklasse 
Jongste Jeugd 
  J 8 E1 
    1e klasse 
  J 8 E2 
    1e klasse 
  J E1 
    1e klasse 
  J E2 
    1e klasse 
  M 8 E1  
    1e klasse 
  M 8 E2 
    1e klasse 
  M 8 E3 
    1e klasse 
  M 8 E4 
    1e klasse 
  M E1  
    1e klasse 
  M E2 
    1e klasse 
  M E3 
    1e klasse 
  M E4 
    1e klasse 
  M E5 
    1e klasse 
  M F1 
    1e klasse 
  M F2 
    1e klasse 
  M F3 
    1e klasse 
  Mix F1 
    1e klasse