MHCO promofilm
Het sportterrein van MHCO:

Hoofdsponsors
Info over Irene Hendriks veld
Agenda
24-4 
Schooltoernooi groep
20-6 
Slotdag jongste jeug
Hele agenda
Handige links
Vandaag jarig
Senne Flantua
Esther Huitema
Annemijn Kloppenberg
Erik Oesterholt
Statistieken
donderdag 2 april 2020
Aantal leden (info) 887
Nu online 61
Leden met @ 99,5%
SMS Bereik (teams) 76,1%
Kies een ander team :
M A4

Teamfoto


Vanwege de AVG zijn deze gegevens niet openbaar. U kunt een mail sturen naar [email protected]
Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mei 11243 HC Epse MA1
thuis
16 mei 11255 MHCBeuningen MA3
thuis
6 jun 11269 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MA3
10
uit route
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Beuningen MA3 6 15 5 0 1 20 5 0
2 QZ MA2 5 15 5 0 0 15 1 0
3 Gorssel/Epse MA1 4 9 3 0 1 11 2 0
4 Upward MA3 6 7 2 1 3 15 13 0
5 Ede MA3 5 6 2 0 3 11 15 0
6 Oosterbeek MA4 6 6 2 0 4 3 21 0
7 Nijmegen MA7 5 4 1 1 3 3 9 0
8 Bemmel MA5 5 0 0 0 5 0 12 0

Uitslagenmatrix
  QZ MA2Upward MA3Beuningen MA3Ede MA3Nijmegen MA7Oosterbeek MA4Gorssel/Epse MA1Bemmel MA5
QZ MA2   4-0 1-0
Upward MA3 1-2   2-2 1-3
Beuningen MA3 4-1   4-2 3-0 5-0
Ede MA3 0-5 2-5   6-1
Nijmegen MA7 0-3   1-0
Oosterbeek MA4 1-0   1-0
Gorssel/Epse MA1 2-0 6-0  
Bemmel MA5 0-5 0-4 0-1  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Beuningen MA3 Ede MA3 4-2 Definitief
.. Bemmel MA5 Upward MA3 0-5 Definitief
.. QZ MA2 Oosterbeek MA4 4-0 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Upward MA3 Nijmegen MA7 2-2 Definitief
.. Gorssel/Epse MA1 Beuningen MA3 2-0 Definitief
.. Ede MA3 QZ MA2 0-5 Definitief
.. Oosterbeek MA4 Bemmel MA5 1-0 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Ede MA3 Oosterbeek MA4 6-1 Definitief
.. QZ MA2 Gorssel/Epse MA1 1-0 Definitief
.. Beuningen MA3 Upward MA3 4-1 Definitief
.. Nijmegen MA7 Bemmel MA5 1-0 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Upward MA3 QZ MA2 1-2 Definitief
.. Bemmel MA5 Beuningen MA3 0-4 Definitief
.. Oosterbeek MA4 Nijmegen MA7 1-0 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Beuningen MA3 Nijmegen MA7 3-0 Definitief
.. Gorssel/Epse MA1 Oosterbeek MA4 6-0 Definitief
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
.. Ede MA3 Upward MA3 2-5 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Nijmegen MA7 QZ MA2 0-3 Definitief
.. Upward MA3 Gorssel/Epse MA1 1-3 Definitief
.. Bemmel MA5 Ede MA3 0-1 Definitief
.. Beuningen MA3 Oosterbeek MA4 5-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Bemmel MA5 QZ MA2 18:00 Sportpark Ressen
  Nijmegen MA7 Beuningen MA3 Sportp. d'Almarasweg
  Oosterbeek MA4 Gorssel/Epse MA1 Sportpark 'De Bilderberg'
  Upward MA3 Ede MA3 15:30 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Ede MA3 Bemmel MA5 15:40 Sportp. 'De Bosrand'
  Gorssel/Epse MA1 Upward MA3 Sportcompex "Het Hassink"
  Oosterbeek MA4 Beuningen MA3 Sportpark 'De Bilderberg'
  QZ MA2 Nijmegen MA7 Sportpark Staddijk
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Bemmel MA5 Gorssel/Epse MA1 Sportpark Ressen
  Beuningen MA3 QZ MA2 Sportpark 'den Alst'
  Nijmegen MA7 Ede MA3 Sportp. d'Almarasweg
  Upward MA3 Oosterbeek MA4 Sportpark 'De Bakenberg'