MHCO promofilm
Het sportterrein van MHCO:

Hoofdsponsors
Info over Irene Hendriks veld
Agenda
24-4 
Schooltoernooi groep
20-6 
Slotdag jongste jeug
Hele agenda
Handige links
Vandaag jarig
Senne Flantua
Esther Huitema
Annemijn Kloppenberg
Erik Oesterholt
Statistieken
donderdag 2 april 2020
Aantal leden (info) 887
Nu online 22
Leden met @ 99,5%
SMS Bereik (teams) 76,1%
Kies een ander team :
J C1

Teamfoto


Vanwege de AVG zijn deze gegevens niet openbaar. U kunt een mail sturen naar [email protected]
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mei 18220 HC Zwolle JC2
70
uit route
16 mei 18221 MHC Leusden JC1
0
uit route
30 mei 18222 MHC Fletiomare JC1
thuis
6 jun 18223 GHHC Groningen JC2
0
11:15 12:00 uit route
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen JC1 1 3 1 0 0 17 0 0
2 Leusden JC1 1 3 1 0 0 10 1 0
3 Fletiomare JC1 1 3 1 0 0 7 2 0
4 Groningen JC2 1 0 0 0 1 2 7 0
5 Zwolle JC2 1 0 0 0 1 1 10 0
6 Oosterbeek JC1 1 0 0 0 1 0 17 0

Uitslagenmatrix
  Fletiomare JC1Groningen JC2Leusden JC1Maarssen JC1Oosterbeek JC1Zwolle JC2
Fletiomare JC1  
Groningen JC2 2-7  
Leusden JC1  
Maarssen JC1   17-0
Oosterbeek JC1  
Zwolle JC2 1-10  

Uitslagen
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Groningen JC2 Fletiomare JC1 2-7 Definitief
.. Maarssen JC1 Oosterbeek JC1 17-0 Definitief
.. Zwolle JC2 Leusden JC1 1-10 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Groningen JC2 Leusden JC1 15:45 Sportp. 'Groninger Holt'
  Maarssen JC1 Fletiomare JC1 12:30 Sportpark Oostwaard
  Zwolle JC2 Oosterbeek JC1 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Fletiomare JC1 Zwolle JC2 12:10 Fletiomare Novum
  Groningen JC2 Maarssen JC1 12:30 Sportp. 'Groninger Holt'
  Leusden JC1 Oosterbeek JC1 Sportpark 'De Vallei'
ZATERDAG 30 MEI 2020
  Leusden JC1 Maarssen JC1 Sportpark 'De Vallei'
  Oosterbeek JC1 Fletiomare JC1 Sportpark 'De Bilderberg'
  Zwolle JC2 Groningen JC2 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Fletiomare JC1 Leusden JC1 10:20 Fletiomare Novum
  Groningen JC2 Oosterbeek JC1 12:00 Sportp. 'Groninger Holt'
  Maarssen JC1 Zwolle JC2 10:40 Sportpark Oostwaard